Schudnite v 3 krokoch. Ako sa dostať do formy na Nový rok za 1 mesiac

Štyri týždne pred Novým rokom: dostatok času na to, aby ste na sebe pracovali. Akákoľvek športová záležitosť sa začína zdravím a počas tohto obdobia schudnete 20 kilogramov. Zároveň, ak zabudnete na výhovorky a tvrdo pracujete, budete sa môcť cítiť pohodlne v rovnakých šatách alebo si ľahko zapnúť zradne lietajúci gombík na nohaviciach.

chudnutie v 3 krokoch mesačne

Odporúčania môžete brať ako trest, alebo si veriť a porozumieť: nie je nič zložité. Iba na štyri týždne zabúdame na genetiku, dedičnosť, široké kosti a apatiu. Nerobte si starosti: v januári vám prezradíme, ako sa rehabilitovať a dostať späť do formy po tom, čo stoly prasknú novoročnými jedlami.

Začnite jesť

O nebezpečenstvách nízkosacharidovej diéty, poruchách, spätných províziách ste počuli už mnohokrát, ale možno si myslíte: vo vašom prípade to bude fungovať. Verte mi, nie. Telo je inteligentnejšie a stále si vyberie svoju daň: porozmýšľajte, či to stojí za to. Niekoľko dní budete sedieť na jablkách a kefíre, ale akonáhle telo dá signál, začnete jesť bez zastavenia. A čo je ešte horšie, narušte hormonálnu rovnováhu, ktorú nemožno napraviť iba stravou a športom.

jesť správne potraviny na chudnutie často

Jedzte častejšie, ale nie cukor, rožky, cukríky a víno. Trénujte sa, aby ste raňajkovali, ak ešte nie. Kaša s lahodným mliekom, toasty s avokádom, tvaroh alebo ryby, granola. Na obed - kuracie, morčacie, rybie alebo príloha so šalátom. Večera - bielkoviny a vláknina, ktoré by v chladničke nemali chýbať.

Práve zelená zelenina a šaláty sú nevyhnutné pre zdravé, efektívne trávenie a chudnutie. Vláknina je potravou pre zdravú črevnú mikroflóru. Je to ona, ktorá zabraňuje prejavu hladu, obmedzuje prejedanie sa.

Vezmite si so sebou občerstvenie pre prípad hladu: jablká, nakrájanú zeleninu, orechy, proteínové tyčinky alebo bio tyčinky. To vám zabráni ísť v potravinách hladní kúpiť si 700 kalorickú čokoládovú tyčinku alebo žemľu.

A čo je najdôležitejšie: zvýšte množstvo spotrebovanej vody na dva a viac litrov, ak vám to vyhovuje.

Normalizujte spánok

Správny a kvalitný spánok dodáva silu a silu, telo sa cíti „v bezpečí" a vy sa cítite odpočinutí. To pomáha metabolizmu a zabraňuje ukladaniu prebytočných usadenín po stranách.

Správny a kvalitný spánok je podmienkou chudnutia

Musíte ísť spať pred polnocou, najlepšie skôr. Melatonín, hormón zodpovedný za spánok, robí s telom a nadváhou zázraky. Počas spánku tiež naďalej fungujú vnútorné orgány a procesy, počas ktorých sa tuk ničí na ukladanie energie.

Hýbte sa

Pri chudnutí funguje iba deficit kalórií, ktorý skonzumujete menej, ako miniete. Stanovte si ciele a rýchlosť tempa. Kráčajte hodinu po raňajkách a hodinu pred spaním, akonáhle je to možné, vymeňte chôdzu za dopravu.

nahradiť výlety za chôdzu na chudnutie

Cvičte doma, vyskúšajte jogu alebo strečing, odíďte z kancelárie na prestávku na kávu, prihláste sa na mesiac do telocvične. Áno, vonku je už cez deň tma a je ťažké sa prinútiť, aby ste si vôbec pripravili raňajky - tým menej si predstavte, že ste nasadli na bežiaci pás. Preto je tu zahrnutá vaša motivácia a otázka priorít: nechajte všetko tak, ako je, vrátane predchádzajúceho vzhľadu, alebo prekonajte lenivosť a začnite s akoukoľvek činnosťou. Vyzvite sa, aby ste mali viac pohybu ako obvykle.

doma cvičte jogu alebo gymnastiku na chudnutie

Ak máte stále silu a túžbu, prihláste sa na masáž, choďte do kúpeľného domu, popracujte na svojom postoji alebo tvári.