Recenzie o Matcha Slim

 • Štefan
  Najprv som nechal Matcha Slim vo svojej skrini, pretože som úprimne nevedel, čo s tým. Keď som raz zistil, s čím najradšej varím (horúca matcha, so sójovým mliekom s príchuťou vanilky), zistil som, že ho užívam každé ráno a niekedy cez deň. Z tohto nápoja sa cítim vynikajúco a váha nám klesá priamo pred očami!
  Matcha Slim
 • Katarína
  Balenie je pohodlné, trvanlivosť je dobrá. Ale chuť aj napriek tomu potešila, bola príjemná, s dochuťou kyslá. Dobre to povzbudzuje. Pijem Matcha Slim už viac ako 2 týždne a nadbytočné kilogramy ustupujú, budem piť aj naďalej!
  Matcha Slim
 • Michal
  Kúpil som si ho potom, čo mi ho odporučil môj priateľ, nebudem tvrdiť, že som bol tučný, ale nezaškodilo by mi zhodiť pár kíl navyše, takže za týždeň som schudol 4kg.
  Matcha Slim
 • Mária
  Vzal som to pre seba, čoskoro v lete, a po zime som pribral pár kíl navyše, ktoré by som chcel ľahko a rýchlo odstrániť. V tomto mi veľmi pomohol čaj Matcha Slim, budem piť aj naďalej a objednávam viac!
  Matcha Slim
 • Jozef
  Veľmi príjemná cena a dobrú chuť. Za takúto cenu je to len bohviečo, neviem sa ho nabažiť, schudol som 15 kg za 3 týždne, Matcha Slim je nejaký zázrak, budem piť ďalej, až kým sa nedostanem do dobrej formy!
  Matcha Slim
Užívateľské hodnotenie Matcha Slim
4.4
29